Výrobca: EMME ESSE
Kód produktu: 14460800
Dostupnosť: Skladom
16,28€
Anténa vonkajšia Emme Esse 2160UCLP9 F LTE free, logaritmicko-periodická, UHF, 1100mm

Logaritmicko - periodické antény majú všeobecne extrémne lineárnu frekvenčnú charakteristiku, vynikajúci pomer signálov spredu / zozadu a vyžarovací diagram s veľmi zníženými bočnými laloky.

Výskum, vývoj a inovácie. Tri kľúčové slová, ktoré sú základom bezprecedentného Stubova filtra pre logaritmicko - periodické antény, s európskym patentom EmmeEsse. Vďaka inovatívnej filtračné technológiu, ktorá je mechanicky začlenená priamo do antény, je možné získať vynikajúce parametre optimalizované pre prácu iba v záujmovom frekvenčnom pásme.

Patentovaný systém (Emme Esse patents) pripojenie F konektorom umožňuje najlepšie využitie elektrických vlastností antén so zameraním na minimálnu útlm a elimináciu prerušenie kontinuity vedenie signálu v dôsledku tradičného spojenia so svorkou. Antény sú zo špeciálnej zliatiny hliníka, sú v základnej povrchovej úprave a dodávajú sa kompletne vopred zmontované.

Anténa 2160UCL od renomovaného talianskeho výrobcu Emme Esse je určená pre príjem televízie a rozhlasu na kanáloch 21 až 60 s potlačením príjmu nad kanálom 60 ( rušiace signály mobilného internetu v pásme LTE ).

Technické parametre :

- prijímané frekvencia : 474 - 778MHz

- kanály : 21 - 60

- počet prvkov : 28

- zisk : 11dBi

- predozadný pomer : 30dB

- šírka hlavného lúča v H rovine : 55°

- výstupná impedancia : 75 ohmov na konektore F

- mechanická záťaž stožiaru pri vetre 120 km/h : 2,7 kg

- hmotnosť : 0,85 kg

- dĺžka : 1100 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!