Výrobca: FLORIA
Kód produktu: 08853078
Dostupnosť: Nedostupný
16,64€
Držiak truhlíka na parapetu FLORIA 55-105cm

Unikátne jednoduchý a účinný systém, ako zabezpečiť rozkvitnuté kvety spoločne s truhlíkom pred možným pádom. Bohaté závesy kvetov často prevracajú nakvitnuté hrantíky z parapetu na zem, a tým dochádza k ich poškodeniu. Držiak udrží kvetináč na parapete za každého počasia a zabráni možným škodám na rastlinách i majetku.

Použitie je jednoduché!

Nádherné previsy muškátu alebo surfínií sú v určitej fáze rastu tak ťažké, že majú tendenciu prevracať hrantík na parapete, najmä keď sa k tomu ešte pridá silnejší vietor, máme pádom poškodené nielen rastliny ale tiež aj kvetináč. Aby sme mohli pestovať balkónové rastliny úplne bez obáv, doporučujeme použiť na kvetináčom ešte špeciálne teleskopický držiak kvetináča. Skutočne funguje a pre jeho umiestnenie nepotrebujeme vŕtať, rezať ani inak zasahovať do okenného rámu a ostenia. S uchytením si poradí jednoducho a rýchlo každý z nás.

Ako držiak umiestniť?

Držiak položíte na vykladaný truhlík na jeho vrchnú stranu medzi okno a kvetináč. Ideálne po výsadbe. Kým sú rastliny drobné. Teleskopickú tyč roztiahneme a pritiahneme 2 skrutky pomocou priloženého imbus kľúča. Dotiahnutie a bezpečné zaistenie truhlíka na parapete dokončíme pootáčanie tyče až dôjde k úplnému rozopretie. Plastové pätky na koncoch nám nepoškodí fasádu. Držiak možno použiť pre upevnenie väčšiny debničiek, ktoré sa na trhu predávajú. Takto zabezpečený a rozkvitnuté truhlík nám nespadne a bude nám ozdobou od jari až do jesene. A na záver už nám skutočne zostane len úloha najpríjemnejšie: tešiť sa z nádherných bohatých previsov kvitnúcich.

Vlastnosti:

- Nevyžaduje žiadne vŕtanie a skrutkovanie do okenných rámov alebo ostenia

- Je univerzálny pre každý typ a veľkosť truhlíka

- 100% bez vŕtania a skrutkovanie

- Bez poškodenia omietok a okenných rámov

- Účinne zabraňuje pádu truhlíka na zem

- Použiteľný pre akýkoľvek tvar a veľkosť truhlíka

- Nastaviteľná dĺžka držiaku 55 - 105 cm

- Balenie: 1ks

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!