Kód produktu: 08851290
Dostupnosť: Nedostupný
12,63€
Hra Q ball bludisko 100

Q – ball bludiště je vynikající 3D projekční stavebnice a tvůrčí hra. Sestavujte bludiště různých tvarů a velikostí buď podle návodu a nebo dle vlastní fantazie a tvořivosti. Vytvářením modelů si užijete nejen spoustu zábavy, ale zároveň procvičíte své myšlení. Levá část mozku využívá logiku, kterou použijete při sestavování modelů tak, aby správně fungovaly po vhození kuliček. Zatímco pravá část mozku je zaměřena na tvůrčí myšlení a představivost, díky ní dokážete sestavit modely rozmanitých tvarů a barevného ladění. Stavebnice je zaručenou zábavou pro celou rodinu. Stavění bludiště zlepšuje prostorovou představivost a rozvíjí jemnou motoriku.

Bludiště obsahuje tři základní součástky:

- kostka se spodním výjezdem

- kostka s jedním bočním výjezdem

- kostka s dvěma bočními výjezdy

Pomocí těchto součástek můžete určovat dráhu, po které budou kuličky po sestavení modelu směřovat, a dostanete kuličky přesně tam, kde je chcete mít. Velmi zajímavé to začíná být v momentě, kdy sestavíte model dle vlastní fantazie, vhodíte několik kuliček, které jakmile dorazí ke kostce se dvěma východy se rozdělí a budou pokračovat každá jinou cestou, kam až se dostanou?

Jednotlivé kostky do sebe zapadají velmi přesně a pevně, což umožňuje budování opravdu velkých a robustních konstrukcí. Kombinace tří kostek (s různými výjezdy) v daném množství umožňuje desítky hodin experimentování a vytváření rozmanitých 3D modelů. Bludiště je možné kombinovat, čím více jich budete mít, tím větší a propracovanější modely lze sestavit. Ke stavebnici dodáváme 6 vlastních českých návodů, pro vytvoření některých modelů.

Bludiště obsahuje 100 dílů (72 kostek a 28 kuliček). Kostky jsou rozděleny:

- kostka se spodním výjezdem (3x modrá, 3x zelená, 3x červená, 3x žlutá, 6x bílá)

- kostka s jedním bočním výjezdem (6x modrá, 6x zelená, 6x červená, 6x žlutá, 12x bílá)

- kostka s dvěma bočními výjezdy (3x modrá, 3x zelená, 3x červená, 3x žlutá, 6x bílá)

Technické údaje:

Materiál: plast

Rozměry: 23 x 19,5 x 11,5 cm

Barva: červená, žlutá, modrá, zelená, bílá

Obsah balení:

- 12 zelených kostek

- 12 modrých kostek

- 12 červených kostek

- 12 žlutých kostek

- 24 bílých kostek

- 28 kuliček

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Súvisiace produkty