Výrobca: 4L
Kód produktu: 06423973
Dostupnosť: Skladom
1,59€
Nôž v kreditke 4L

Chodíte často do prírody, kde potrebujete nôž napríklad na zbieranie húb, ale nechce sa vám ho neustále ťahať so sebou, pretože na ne nechodíte účelne, ale máte na ne jednoducho šťastie? Idete si proste len tak na prechádzku do lesa a ajhľa huby rastú priamo pred vami, ale bohužiaľ je tam musíte nechať, pretože pri sebe nemáte nôž? Alebo chodíte radi táboriť, ale nemáte toľko miesta v batohu, aby ste si do neho vzali ostrý nôž, navyše sa bojíte, že pri prudkom pohybe môže nôž prepichnúť ostatné veci a tak zložito nôž balíte do niekoľkých vrstiev ochrany, aby vám nezničil veci? Teraz už si s týmito problémami nemusíte lámať hlavu!

vlastnosti nože

Predstavujeme vám kreditnú nôž, vďaka ktorému vás žiadne z týchto problémov trápiť nebudú. Kreditné nôž je nôž v tvare kreditnej karty, ktorý možno poskladať tak, aby ste ho mohli používať ako klasický nôž na krájanie. Jeho veľkou výhodou je, že ak ho nepotrebujete, rozložíte ho, jeho základný tvar je klasická "kreditná karta", ktorú môžete nosiť neustále pri sebe v peňaženke, takže keď vyrážate niekam na prechádzku alebo výlet nôž máte neustále pri sebe.

bezpečnosť predovšetkým

Na karte sa nachádza poistka, vďaka ktorej sa karta nedá poskladať a tak sa nemusíte báť, že nôž prepichne niektoré z vecí v jeho okolí. Poskladanie karty je veľmi jednoduché, stačí otočiť jediné tlačidlo na karte a získate nôž, ktorý je ľahký, ostrý a veľmi elegantné.

dlhá životnosť

Nôž je naviac vyrobený z nerezového materiálu, takže máte istotu, že vám jeho čepeľ vydrží naozaj dlho. Môžete ho používať na rezanie či sekanie. Je ideálny na táborenie a rôzne iné výlety.

Technická špecifikácia:

materiál: polyprénová plastové telo, nerez

farba: čierna

rozmery rozloženého noža: 85,6 x 54 x 2,2 mm - veľkosť klasickej platobnej karty

dĺžka čepele: 65 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!