Výrobca: PETRAINER
Kód produktu: 08851178
Dostupnosť: Nedostupný
61,50€
Obojok elektronický PETRAINER PET910

Elektronický výcvikový + lokalizační lovecký obojek profesionální s plynulou regulací DOG TRAINER T07, na dálkové ovládání

Jednoduše naučíte svého psa reagovat na základní povely "KE MNĚ", "NESMÍŠ" apod., zároveň pomocí akustického signálu psa dohledáte, pokud zaběhne do houští apod. V přístroji lze přepínat 9 zvuků, vč. imitací zvuků ptáků atd. Rovněž vhodné pro myslivost, vhodný doplněk pro honební a lovecké psy.

Elektronické výcvikové obojky jsou efektivní pomůckou pro výcvik psa. Vhodnou kombinací povelů se pes časem naučí reagovat již na slabší povely, protože ví, že pokud neposlechne, bude následovat silnější a jemu nepříjemný povel. Elektronické obojky jsou určeny zejména pro výcvik neposlušných nebo těžce zvladatelných psů, nejvhodnější je začít s výcvikem již v mládí, aby si pes co nejdříve osvojil správné návyky. Učelem použití obojku není trestání psa, ale jeho výchova. Obojek nepatří do rukou lidem, kteří nemají vztah ke zvířatům.

Kombinuje funkce:

- dálková zvuková signalizace pro vyhledání psa (3 režimy automatické zvukové signalizace pohybu psa/klidu + 9 režimů zvuků)

- vibrace (9 úrovní intenzity)

- elektrický výboj (9 úrovní intenzity)

V soupravě jsou vyměnitelné kovové kontakty na obojek podle délky srsti psa (nejdelší kontakt 13mm), obojek tak přizpůsobíte vašomu psovi, aby kontakty dosedly přes srst až na kůži a účinek byl co nejlepší. V balení je také testovací dioda pro vyzkoušení funkce elektrického výboje.

Komfortní ovládání, zobrazení nastavených parametrů na LCD displeji s podsvícením

Napájení z integrovaných akumulátorů

Vodotěsné provedení přijímacích jednotek (sirénka + výcvikový obojek)

Výrazné barevné provedení pro snadnou lokalizaci

Technické údaje:

Dosah: až 500m

Frekvence: 433,82MHz

Přenosová frekvence: 433,825MHz

Napájení: výcvikový obojek, sirénka: LiPol 3,7V/230mAh; dálkový ovladač NiMh 7,2V/210mAh

Vodotěsné provedení přijímacích jednotek na obojku

Nastavitelný obojek: 15-60cm

Obsah balení: dálkový ovladač, obojek, výcviková jednotka, sirénka, testovací dioda, kovové kontakty, baterie

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!