Výrobca: PETRAINER
Kód produktu: 08851311
Dostupnosť: Nedostupný
30,72€
Obojok proti štekaniu PETRAINER PET850

Velmi efektivní řešení pro odnaučení štěkání psa. Varianta obojku s akumulátorem, elektrickým výbojem a vibracemi. Inteligentní elektronika rozpozná štěkání psa, aktivuje vibrátor v obojku a případně elektrický impuls. Intenzita impulsu a citlivost je nastavitelná. Signalizace je psovi nepříjemná, brzy rozpozná souvislost mezi štěkáním a aktivací obojku a naučí se tak štěkání omezovat. Při neustálém štěkání se po 5 impulsech aicky vypne na cca 1 minutu.

V soupravě jsou vyměnitelné kovové kontakty na obojek podle délky srsti psa, obojek tak přizpůsobíte vašomu psovi, aby kontakty dosedly přes srst až na kůži a účinek byl co nejlepší. V balení je také testovací dioda pro vyzkoušení funkce elektrického výboje.

Elektronické výcvikové obojky jsou efektivní pomůckou pro výcvik psa. Vhodnou kombinací povelů se pes časem naučí reagovat již na slabší povely, protože ví, že pokud neposlechne, bude následovat silnější a jemu nepříjemný povel. Učelem použití obojku není trestání psa, ale jeho výchova. Obojek nepatří do rukou lidem, kteří nemají vztah ke zvířatům.

Technické údaje:

Voděodolné provedení

Inteligentní systém rozpoznávání zvuku

Vibrace+elektrický impuls

Nastavení intenzity el. impulsu

Nastavení citlivosti na štěkání

Vhodné pro psy od cca 3 kg

Napájení: akumulátor + USB nabíječka

Nastavitelný obojek: 15-60 cm

Rozměry: 60 x 38 x 32mm

Hmotnost bez obojku: 65 g

Obsah balení: nastavitelný obojek, modul signalizace, kovové kontakty, testovací doutnavka, baterie

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!