Výrobca: PETRAINER
Kód produktu: 08852399
Dostupnosť: Nedostupný
107,01€
Ohradník elektronický PETRAINER PET803 pre psa

Kvalitní elektronický ohradník s vysokou spolehlivostí a nastavitelnými parametry.

Elektronický ohradník je ideální řešení, když chcete, aby pes běhal jen na vyhrazených místech, neutíkal k sousedům, nepošlapal vám záhonky, neznečistil pískoviště apod. V dodané sadě je vše potřebné pro instalaci, vlastní instalace je velmi jednoduchá i pro laika a není třeba žádné speciální nářadí. Podél hranice 'povolené' oblasti se umístí kabel-anténa, který se položí přímo do trávy nebo těsně pod povrch, můžete ho přikrýt např. mulčovací kůrou. Kabel v této soupravě je kvalitní s vyšším průřezem, čímž je zajištěna spolehlivost systému, zvýšená odolnost proti přerušení a kabel lze díky tomu prodlužovat na delší vzdálenost pro ochranu větší plochy.

Psovi se na krk umístí obojek-přijímač, který pracuje ve dvou režimech, podle toho, jak se přiblíží k hlídané oblasti. Při přiblížení k ohradníku (kabelu) je nejprve pes upozorněn zvukovým signálem, pokud se dále přibližuje, je upozorněn rovněž elektrickým impulsem. Vzdálenost, kdy je aktivován zvukový signál a následně elektrický impuls lze nastavit. Obojek je osazen dobíjecím akumulátorem, není tedy třeba kupovat a měnit další baterie. Obojek dále detekuje rychlost přiblížení psa k ohradníku, s vyšší rychlostí je i vyšší intenzita elektrického impulsu. V soupravě jsou vyměnitelné kovové kontakty na obojek podle délky srsti psa, obojek tak přizpůsobíte vašomu psovi, aby kontakty dosedly přes srst až na kůži a účinek byl co nejlepší. V balení je také testovací doutnavka pro vyzkoušení funkce elektrického výboje.

Pes se časem naučí nevstupovat do hlídané oblasti, oblast lze navíc označit přiloženými vlaječkami, pes si i vizuálně zapamatuje místa, která jsou mu zapovězena.

Technické údaje:

- dobíjecí obojek s nastavitelnou délkou 30 - 70cm

- centrála pro připojení kabelu s LCD displejem pro snadné nastavení

- přenosová frekvence: 433,825MHz

- kabel: 200, max. délka ohradníku: 1000m

- zvuková a optická signalizace přerušení ohradníku

- napájení: obojek, LiPol 3,7V/230mAh, centrála: napáječ 230V/12V

Obsah balení:

- obojek s akumulátorem

- elektrody pro elektrický impuls (dvě délky dle srsti psa)

- centrála k ohradníku

- kabel-anténa 200 m

- napáječ 230V/12V k centrále

- vlaječky pro označení kabelu 20ks

- instalační materiál

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!