Výrobca: SALUS
Kód produktu: 08840007
Dostupnosť: Nedostupný
68,88€
Termostat SALUS T105RF bezdrôtový

Programovateľný bezdrôtový termostat s podsvieteným displejom SALUS T105RF

Je inovatívny termostat predchádzajúceho modelu EUROTEMP 2100RF. Týždenný bezdrôtový programovateľný termostat s podsvieteným displejom, pomocou ktorého možno jednoducho a efektívne nastaviť kontrolu teploty v miestnosti, bez nutnosti inštalácie káblov medzi termostatom a vykurovacím zariadením. Bezdrôtový termostat umožňuje používať termostat na potrebnom mieste. Bezdrôtový termostat umožňuje používať termostat na potrebnom mieste, termostat následne komunikuje s prijímačom pomocou analógového prenosu na frekvencii 868MHz. Je vzhľadom k svojmu širokému využitiu univerzálny programovateľný termostat vhodný na reguláciu všetkých typov kotlov, elektrických priamotopov, spína zariadenie od 0-230V s maximálnou záťažou 16A.

Programové vybavenie:

Termostat je vybavený týždenným programom s možnosťou výberu 9 programov, z ktorých u 3 programov je možnosť používateľského nastavenia, zvyšných 6 programov je prednastavených. V rámci programu možno striedať po hodinách dve teploty komfortné (slnko) a úspornú (mesiac), ktoré možno nastaviť na ľubovoľnú hodnotu. Termostat umožňuje nastaviť na každý deň iný program (1-9).

Manuálny režim:

V manuálnom režime meníte 2 teploty (komfortná, úspornú) a je možné nastaviť dobu návratu, po ktorej sa termostat z manuálneho režimu vráti do nastaveného programu.

Protizámrzný režim - termostat disponuje protizámrnou teplotou 7°C.

Technické údaje:

Rozsah riadenie teploty: 5 - 30°C

Presnosť teploty: 0,2°C

Spínanie: 0 - 230V / 50Hz / 16A

Rozmery: 154 x 80 x 30mm

Napájanie: alkalické batérie 2 x LR6

Dosah prenosu: 70 metrov na voľnej ploche

Přenosová frekvence: 868MHz

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!