Výrobca: FLAJZAR
Kód produktu: 08840077
Dostupnosť: Nedostupný
114,21€
Zásuvka GSM FLAJZAR GSM-SCK1-W

Nabízíme vám naši novou GSM zásuvku - nejmenší svého druhu na světě. Je jednoduše ovládaná libovolným mobilním telefonem. Stačí jen zdarma prozvonit nebo poslat SMS příkaz.

Ovládání a kontrola spotřebičů na dálku nikdy nebyla jednodušší. Ať už se jedná o topení, osvětlení, čerpadla, nebo třeba restart serverů - vše můžete řídit jednoduše a přehledně. Bez nutnosti instalací software, funguje i z těch nejjednodušších mobilů stejně dobře jako na mobilech s OS Android, iOS (iPhone) atd... A navíc bez nutnosti instalace software.

GSM zásuvka sdružuje kompletní GSM část s integrovanou anténou, je napájena moderním spínaným zdrojem a na výstupu osazena výkonovým relé se zatížením kontaktu až do 16A. Použití nejmodernějších součástek umožnilo minimalizovat rozměry. Zásuvka vyniká svým vzhledem, na rozdíl od podobných výrobků nepřekáží, je rozměrově až poloviční.

Pokud spěcháte, první zprovoznění je velmi jednoduché:

1) Z boční strany zasunete SIM kartu libovolného operátora (např. některý z výhodných tarifů určený pro M2M za cenu již od 30,-Kč měsíčně nebo “dobíjecí” kartu).

2) Stlačíte tlačítko a prozvoníte... Zásuvka si uloží do paměti vaše telefonní číslo a z něj ji pak můžete bezplatně ovládat. A nebo pomocí SMS příkazu s číselným kódem i bez uložení z libovolného mobilu.

Zásuvka obsahuje navíc teplotní senzor, funkci teplotního alarmu (odeslání SMS při překročení nastavených teplotních mezí) a funkci termostatu (automatický režim na základě nastavené a změřené teploty, ovládající výstup s možností dálkového zásahu uživatele).

Pro podrobné nastavení:

Zásuvka je vybavena USB portem. Takže podrobnou konfiguraci můžete také provádět pomocí jednoduchého a přehledného nastavovacího programu pro PC (zdarma). Přidat další telefonní čísla (oprávněných tel. čísel může být až 6), měnit nastavení, funkci teplotního alarmu a termostatu, editovat texty a příkazy, nastavovat automatickou stavovou zprávu, která vás v nastavený čas informuje o aktuálním stavu zařízení a mnohé další ...

Základní funkce a vlastnosti:

Jednoduché ovládání spotřebičů z vašeho mobilu bezplatným prozvoněním nebo SMS

Zatížení výstupu až 16A / 230V

Funkce regulace teploty (termostat)

Funkce hlídání teploty (překročení nastavených teplotních mezí odešle sms na nastavená čísla)

Až 6 telefonních čísel v seznamu, které mohou získávat informace o překročení teploty a ovládat prozvoněním

Z libovolného čísla pak lze zásuvku ovládat sms příkazem (ochrana heslem)

Nejmenší GSM zásuvka svého druhu

Jednoduchá instalace, ovládání i nastavení

Čtyřpásmový GSM modul s integrovanou GSM anténou s vysokou citlivostí (výborný signál)

Český vývoj i výroba

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!